שואפים להוביל, צועדים קדימה.

חברת פרדי נוסדה בשנת 1990 על ידי פרדי ונורית הרשקוביץ. העסק הלך והתרחב ועבר מנגריה למפעל מלא של ייצור כל סוגי הריהוט. במהלך השנים משפחת הרשקוביץ השכילה להשקיע חזרה אל תוך העסק, במיוחד בתחום המחקר והפיתוח. גישתם הייתה השאיפה למוצרים איכותיים ביותר שהצעידו את פרדי קדימה בצעדי ענק והפכה את מוצריה לשם דבר בארץ.

גם כיום פרדי משקיעה במחקר ופיתוח, שואפת תמיד לאיכות הגבוהה ביותר והיכולת להמציא מחדש גם את הפופולאריים מתוך עולם הריהוט בעולם. האמונה לפיה עובדים בפרדי היא תמיד אפשר לשפר, תמיד אפשר להגיע למוצרים איכותיים ומתקדמים אף יותר.

מתחם המחקר, הפיתוח והייצור של פרדי ממוקם בא.ת קריית ביאליק המתפרש על 2500 מ"ר. כל מוצרי הריהוט של פרדי מיוצרים עפ"י הזמנה, לאחר שהלקוח בחר את מוצר הריהוט הנכון עבורו באחת מחנויות פרדי.

ההזמנה נשלחת למרכז הייצור ורק אז מתחיל תהליך הייצור וההרכבה של הרהיט. כך מבטיחה פרדי את האיכות הגבוהה ביותר והמתאימה ביותר לצורכי הלקוח. במהלך השנים פרדי הציגה פריצות דרך מחשבתיות בנושא תחום הריהוט כמכלול והעמידה פיתוחים חדשניים שייחדו אותה לעומת המתחרים.

אנו ממשיכים לחדש, להתחדש וללמוד

עולם הטכנולוגיה מתקדם ללא מעצורים, גם בתחום הריהוט לבית. אנו מקפידים להתעדכן בכל מה שחדש בתחום, מתקדמים עם שיטות העבודה שלנו ותמיד מסתכלים קדימה ונשענים על ניסיון העבר.

כיום ניתן ליהנות ממגוון רהיטים חכמים, בעלי מנגנונים מתקדמים המשדרים יוקרה ואלגנטיות לצד נוחות ופרקטיקה. המטרה שלנו היא לתת ללקוחותינו פריט עיצובי ומרשים ולא פחות חשוב מכך- שיהיה נוח להתנהלות בשגרה וקל לתחזוקה. זהו אתגר יום-יומי וההצלחה בו גורמת לנו סיפוק רב.